ACHILLEAS hotel   

Klimatizace
Informace o destinaci

Výlety, letoviska, půjčení auta...

O zájezdu

Do 100 m od pláže, Klimatizace, Zábava na dosah,

Informace o ubytování

2-3 lůžka
snídaně

Poloha

Tento malý rodinný hotel je situován přímo nad krásnou pláží Piso Krioneri. Na tuto pláž s malými oblázky vede několik schodů přímo z terasy hotelu. Pohodlnou cestou po nábřeží se dostanete snadno za pár minut do centra Pargy.

Ubytování

Jednoduché, příjemně zařízené pokoje se sprchou, WC a balkónem nebo terasou jsou vybaveny minibarem, TV/SAT, telefonem, klimatizací, sejfem (za příplatek), fénem a Wi-Fi. Část pokojů má výhled na moře. Přízemní pokoje mají prostorné, před sluncem chráněné, soukromé terasy. V přízemí se nachází bar a snídárna. Z terasy hotelu je fantastický výhled na pláž a moře.

Stravování

Rozšířenou kontinentální snídani formou bufetu si můžete dopřát i na terase hotelu.

Shrnutí

Jeden z nejvyhledávanějších hotelů v Parze, který díky své vynikající poloze bude vyhovovat všem, kteří chtějí bydlet u pláže.

Vzdálenosti

od pláže Piso Krioneri: cca 20 m.
od centra městečka Parga: cca 250 m.

Pořadatel zájezdu

CK VIAMARE

Zdarma k tomuto zájezdu

Termíny odletu a ceník

Termíny a ceník

Zobrazit:
Datum od-do:
Načitám termíny ...
Ceny zájezdů HIT a Last Minute (LM) jsou v ceníku již po slevě.
Ceny ostatních zájezdů jsou v ceníku sníženy o věrnostní slevu Moje VTT letecky 9 %

Další informace k cenám

Cena zahrnuje

letenku Praha - Preveza - Praha včetně leteckých poplatků, transfery v destinaci, 7x nebo 14x ubytování, stravování dle popisu, služby zástupce Viamare

Cena nezahrnuje-příplatky

cestovní pojištění Uniqa vč. storna: od 40 Kč/osoba/den
sejf: cca 10 €/týden (platba na místě)

Ceny jsou kalkulovány

k 1.10.2017

7 důvodů proč VTT

28 let zkušeností a stability
Osobně vybíráme ta nejkrásnější místa
Vybíráme hlavně místa bez masového turismu
Pravidelně kontrolujeme každé ubytování
Děti do 2 let cestují do Řecka za 500 Kč
Kodex kvality
Pojištění proti úpadku

Recenze

9,9
8 hodnocení
9,9 Ubytování
9,9 Služby
9,9 Okolí
9,9 Stravování
Řazení
10
Parga - úžasná dovolená
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Dovolenou v destinaci Parga jsme zvolili bohužel pouze na 1 týden, což je pro tuto ...
Celkový dojem
Dovolenou v destinaci Parga jsme zvolili bohužel pouze na 1 týden, což je pro tuto destinaci hrozně málo. Ale i přesto jsme si dovolenou užili. Samotná Parga je kouzelná. My jsme navíc byli ubytováni v hotelu Achilleas, který leží přímo na pláži Pisso Krionery, která je podle našeho názoru jedna z nejhezčích v Parze. Pláž je sice oblázková, takže výhodou jsou boty do vody, ale zato scenérie okolo celé zátoky jsou naprosto úžasné. Voda je krásně průzračná, mělko je zde pouze pár metrů od břehu. K celkově příjemnému dojmu přispěla velkou měrou také delegátka cestovní kanceláře Viamare, paní Jana Prouzová. Kromě toho, že jsme se dozvěděli spoustu zajímavého z historie Pargy a také ze současnosti, byla i velmi ochotná pomoci v jakékoliv situaci.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Lenka, 18.08.2017
10
Skvělá dovolená
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Skvělá dovolená, krásné letovisko, příjemné pláže, každý zvolí typ dle svých ...
Celkový dojem
Skvělá dovolená, krásné letovisko, příjemné pláže, každý zvolí typ dle svých představ ( malé oblázkové, větší písečná přímo v centru Krioneri nebo Valtos, velká písečná pláž za Benátskou pevností (zde jsou i vodní atrakce).Hotel Achilleas je starší, dobře udržovaný, čistý a útulný, majitelé investují do oprav (krásně a nově upravená terasa - už na ní není střecha z vlnitého plechu jako na obrázku v katalogu, letos i nová koupelna v pokoji) a celkově je velmi atraktivní, zejména svojí polohou. Snídaně bufetové od 8 do 10 hod., nabídka každý den identická, ale dostatečná. V okolí spoustu restaurací a taveren, centrum města je cca do 0,5 km. Výlety jsme letos nečerpali, jsme návštěvníky v Parze opakovaně a ty výlety, které nás zaujaly, jsme absolvovali v minulých letech, doporučuji výlet "Za bájnými mýty Epiru", kde součástí je návštěva kaňonu řeky Acheron, kterou se lze brodit, a výlet do Zagory - horské oblasti s obloukovými kamennými mosty, vesničkami, přírodními scenériemi a pravoslavným klášterem, cestou zpět návštěva Janiny, bývalého sídla tureckého (původem albánského) Ali Paši Janinského. Skvělá je delegátka v Parze, paní Jana Prouzová je velmi příjemná komunikativní, ochotná, nic pro ní není problém. Vřele doporučuji návštěvu Pargy.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Martina, 14.07.2017
10
Již dlouho jsem neměla tak pěknou a pohodovou dovolenou
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Již dlouho jsem neměla tak pěknou a pohodovou dovolenou. Snídaně, ubytování a výlety ...
Celkový dojem
Již dlouho jsem neměla tak pěknou a pohodovou dovolenou. Snídaně, ubytování a výlety s delegátkou Janou Prouzovou - to nemělo chybu. Oblázková pláž u hotelu Achilleas je zvlášť vhodná pro starší seniory.Pomocí přírodního zábradlí (velký balvan) se pohodlně dostanete ze břehu až do hloubky krásného čistého moře.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Hana Hrbková, 19.06.2017
10
Romantická dovolená
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Báječná dovolená v hotelu, který byl přímo na romantické pláži, která je asi ...
Celkový dojem
Báječná dovolená v hotelu, který byl přímo na romantické pláži, která je asi nejkrásnější přímo v Parze. Klidná a přitom téměř v centru. Nezapomenutelné výhledy z baru přímo na skále nad hotelem, nebo večerní posezení na terase hotelu s výhledem na pláž. Na výborné večeře jsme na doporučení delegátky, která mimochodem byla skvělá, chodili do taverny Perivoli, kde nejen luxusně vařili, ale i servírka byla Češka, takže kdo neumí řeči, tak se mohl domluvit. Zkoušeli jsme i jiné taverny, ale nakonec jsme se vždy vrátili sem.Co se týká snídaní, klasická řecká, každý den stejná (šunka, sýr, olivy, feta a hlavně výborný jogurt a med), ale úplně to stačilo, byli jsme spokojeni.Hotel doporučuji všem, kdo se rád stravuje sám a má raději menší pláže.Kovaříková (13.9-20.9.2016)
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Ludmila Kovaříková, 21.09.2016
10
Objektivně
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Týden je málo, dva týdny na jednom místě moc. Proto už pár let volíme pobyt v Parze ...
Celkový dojem
Týden je málo, dva týdny na jednom místě moc. Proto už pár let volíme pobyt v Parze (krásné městečko s rušnými večerními vycházkami) v kombinaci s Agios Nikitas (krásná příroda, čisté moře, lesy, klid), byť v posledních letech je to organizačně a finančně náročnější.Protože do obou míst organizuje pobyty více cestovních kanceláří, nemá smysl hodnotit místní služby, které jsou pro všechny rekreanty stejné. Srovnávám práci delegátů! Jezdil jsem s různými CK do Řecka 24 let, a delegáti Viamare jsou v nejlepším slova smyslu nepřekonatelní. Jejich služby jsou nadstandardní, nic není problém! Proto jsem se stal stálým klientem Viamare.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Antonín Fischer, 08.08.2016
10
Parga - hotel Achilleas
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Parga je malebné městečko, tak akorát velké, živé : obchůdky, restaurace, kolonáda, ...
Celkový dojem
Parga je malebné městečko, tak akorát velké, živé : obchůdky, restaurace, kolonáda, ale také lékař, lékárny.Jsou zde tři pláže: Valtos - plně vybavená, Lichnos - na ty jezdí vodní taxi, městská pláž a Piso Krioneri. Na Piso Krioneri je hotel Achilleas, ve kterém jsme byli ubytování. Pláž je v krásné zátoce, lehátka, slunečníky, nad pláží na kopci bar. Pláž je oblázková, čistá, voda také. Ubytování v hotelu Achilleas je velmi příjemné, jednak je přímo na pláži, ale i blízko centra a hned začíná kolonáda, má venkovní terasu s výhledem na moře, vedle hned dva markety. Pokoje čisté, prostorné s balkónem, klasicky zařízené s televizí, dostatek hygienických potřeb, na balkonku věšák na prádlo. Měli jsme balkónek do ulice na takové náměstíčko, bylo se na co stále dívat, a byl tam vždy příjemný chládek. Snídaně bohatě dostačující - nosili jsme si je na terasu: pečivo, salámy, sýry, vločky, jogurt, marmeláda, vajíčka, zelenina, ovoce, káva mléko, čaje, džusy. Večeře jsme si užívali na promenádě. Delegátka J. Prouzová velmi příjemná, informace jsme dostávali až do pokoje, stále na telefonu, obětavá, profesionální. Výlety nabízí jak ona, tak je i bohatá nabídka na promenádě. Počasí nám přálo, báječné prostředí, a tak jsme si dovolenou užili. Byli jsme v červnu 2016 a klidně bychom se zase vrátili. Veškeré zajištění - doprava, ubytování i dopoledne, všechno fungovalo super.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Lenka Žiaranová, 05.08.2016
10
Výborné
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Příjemné letovisko (již jsme zde byli), výborné ubytování v prvním patře, pěkná ...
Celkový dojem
Příjemné letovisko (již jsme zde byli), výborné ubytování v prvním patře, pěkná pláž, bohaté snídaně s možností výběru, bezkonkurenčně výborná delegátka a jí organizovaný výlet Epirus. Rádi si to zopakujeme v příštím roce.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Pavla Provazníková, 04.08.2016
9
Parga
9 Ubytování 9 Služby 9 Okolí 9 Stravování
Celkový dojem
Parga je úžasný, kouzelný malebný přístav na severu Řecka a do něj jsem se ...
Celkový dojem
Parga je úžasný, kouzelný malebný přístav na severu Řecka a do něj jsem se zamilovala asi před 10 lety. S jistotou vím kam chodit na frappé, na večeři, na pokec. Lidé jsou tam tak milí, že když tam jsem, mám pocit, že sedím s kamarády. Nutno dodat, že delegátka Viamare, Jana Prouzová, je součástí povedeného pobytu v Parze a nedokážu si představit pobyt bez ní. Viamare nabízí kvalitní ubytování a již druhým rokem bydlím v hotelu Achilleas. Ten nemá chybu. Je to příjemný hotýlek ale musí se rezervovat včas. Už se těším na příští rok a na ten týden bez stresu a povinností.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Odile Poulain, 04.08.2016

Mapa

Poloha hotelu na mapě má pouze informativní charakter a je poskytována bez záruky. Zobrazit velkou mapu

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright Cestovní kancelář VTT, TRAVEL FAMILY s.r.o. Specialista na Řecko od roku 1992. Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour